Hakkımızda

Hakkımızda

Organizasyon Dünyası emin adımlarla ilerliyor

 

Antalya/Manavgat'ta 15 yıl önce temelleri atılan ve bugün sektörün öncüsü olan Organizasyon Dünyası, emin adımlarla hızla büyümeye devam ediyor.

 

"Hayal kurmak sizin, organizasyon bizim işimiz" sloganıyla 15 yıl önce Manavgat'ta kurulan Organizasyon Dünyası, kurumsal kimliği, müşteri memnuniyeti ve yaptığı işler ile sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Genç ve dinamik bir kadroyla 15 yıl önce kurulan ve bugün büyük organizasyonlara imza atan Organizasyon Dünyası, belediye festivallerinden, şenliklere,açılış organizasyonundan, düğün organizasyonlarına, otellerde şov gösterilerinden sanatçı teminine kadar geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürüyor.

 

ORGANİZASYONA DAİR HERŞEY

Organizasyon, , Festival, Konser,Sanatçı Temini,Şenlik, Kongre-Toplantı,Açılış Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Otel Organizasyonları, Okul Etkinlikleri, Animasyon, Mezuniyet Töreni, Kermes,ve  Reklamcılık alanlarında kurumsal olarak hizmet veren Organizasyon Dünyası, başta belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, oteller, okullar ve firmalara yönelik çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

 

"MARKA TESCİLLİ FİRMAYIZ"

Organizasyon Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Coşkun, 'Organizasyon Dünyası'nın Türk Patent Enstitüsü tarafından resmi tescilli bir marka olduğunu belirterek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve profesyonel çalışma prensibiyle büyüyerek bugünlere geldiklerini ve sektörde öncü olmayı başardıklarını söyledi.  Bu güne kadar önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla çıktıklarını dile getiren Coşkun, hedeflerinin ise emin adımlarla ilerleyip, sektör içerisinde hızla büyümeyi sürdürmeyi hedeflediklerini ifade etti.

 

"EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ REFERANSLARIMIZ"

Organizasyon Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Coşkun, "Her geçen gün organizasyon sektöründe büyük ihtiyaç duyuluyordu. Bizde bu ihtiyacın farkında olarak geçmişten bugüne edindiğimiz tecrübeleri, faaliyet alanlarımız içindeki çalışmalarımıza Organizasyon Dünyası çatısı altında vermeye başladık.  Tüm çalışmalarımızda, organizasyonlarımız da  hep yenilikler ekleyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel olarak hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. En büyük gücümüz bugüne kadar çalıştığımız referanslarımızdır. Kuruluşumuzdan buyana bizleri tercih eden tüm herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

0242 743 13 12   /   0242 746 33 37

info@organizasyondunyasi.com.tr

Yukarı Pazarcı Mah. 4003 Sk. No:20/1 Manavgat / Antalya