Ödül ve Plaketlerimiz

Ödül ve Plaketlerimiz

 

 

 

Görev Aldığımız Bazı Organiziasyonlarımızdan Aldığımız Plaket ve Teşekkür Belgeleri..

 

Bir alanda bir meslekte üstün başarı örneği göstermiş olan insanlara yada ödül kazanmayı hak etmiş bir organizasyonun katılımcılarına verilen manevi değeri çok yüksek nesne plakettir. Sadece şahıslara değil kurum adlarına da takdim edilebilir. 

Organizasyon Dünyası Olarak Aldığımız Organizasyonların Finallerinde Her Zaman Teşekkür Aldık ve Teşekkürlerimizin Karşılığında da Plaket ve Teşekkür Belgelerimizi Alırken Duyduğumuz Gururu Ne Kadar Anlatsak Azdır......

Bizlere Plaketleri ve Teşekkür Belgelerini Taktir Gören Belediye Başkanlarımıza,Sivil Toplum Kuruluşları Yönetim Kurullarına,Okul Müdürlerimize,Kamu Kurum ve Kuruluşların Yöneticilerine Çok Teşekkür Eder. Bizlere Yaşattığınız Bu Gururların Başarılarımızın Her Zaman Üst Seviyeye Çıkmasına vesile Olmuştur.

 

 

AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN M. İSMET UYSAL TARAFINDAN 10. AKSEKİ KARDELEN FESTİVALİ,10.AKSEKİ KARDENLEN FESTİVALİ ÇOCUK ŞENLİĞİ VE GÖREV ALDIĞIMIZ BELEDİYE ETKİNLİKLERİNDE  GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ BAŞARI VE ÖZVERİDEN DOLAYI PLAKET TAKTİMİ İLE ONURLANDIRILDIK.
9. MANAVGAT KARPUZ FESTİVALİ ORGANİZASYONU'N 'DA BELENOBALILARI SANATÇI AYŞE DİNÇERLE BULUŞTURARAK ORGANİZASYONUMUZDAKİ BAŞARI VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI BELENOBASI MAHALLE MUHTARI SAYIN HASAN GÖKTAŞ TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK. 
MANAVGAT MİLLİ EĞİTİM,MANAVGAT GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ VE ÇOLAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ORGANİZASYONU DÜZENLENEN OKUL SPORLARI ORGANİZASYONLARINDA GÖREV ALMIŞ GÖREVİMİZİ BAŞARI İLE YERİNE GETİMİŞ VE ÇOLAKLI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HASAN COŞKUN TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
ELMALI 1. KARAMIK YAĞLI GÜREŞ ORGANİZASYONLARI VE KARAMIK KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA ŞENLİĞİ ORGANİZASYONLARINI  ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK BAŞARI VE ÖZVERİ İLE ÇALIŞARAK KARAMIKTA BİR İLKE İMZA ATMIŞ OLMAMIZDAN DOLAYI KARAMIK GÜREŞ KOMİTESİ BAŞKANI RAMAZAN TÜRE VE KARAMIK MAHALLE MUHTARI TARAFINDAN  PLAKET TAKTİMİ İLE ONURLANDIRILDIK.
HUĞLU 7. KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ VE ELMALI SÜNNET ŞÖLENİ ORGANİZASYONLARINDA  ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ ÜSTÜN BAŞARI VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI HUĞLU BELEDİYE BAŞAKANI SAYIN FEHMİ TEKİN TARAFINDAN TARAFIMIZA PLAKET TAKTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
MURTİÇİ 8. VE 9. ÜZÜM FESTİVALİ KAPSAMINDA ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK GÖREV ALMIŞ VE ALDIĞIMIZ GÖREVİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE SUNMUŞ OLMAMIZDAN DOLAYI MURTİÇİ MAHALLE MUHTARI SAYIN ALİ BUZKAN TARAFINDAN TARAFIMIZA PLAKET TAKTİMİ YAPILMIŞTIR.
AKDENİZ YALIHÜYÜKLÜLER DERNEĞİ AÇILIŞ,KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARINDA ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞAKANI SAYIN SADIK UÇAR TARAFINDAN TÜM YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİ ADINA TARAFIMIZA VERİLEN PLAKET TAKTİMİ İLE ONURLANDIRILDIK.
CEVİZLİ BELEDİYESİ 41,42,43,44. AYRAN FESTİVALLERİ ORGANİZASYONLARINDA BAŞARILI BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEREK CEVİZLİ BELDESİNE AYRI BİR BAKIŞ AÇISI GETİREREK FESTİVALLERİN BOYUTUNU DEĞİŞTİRMİŞ VE YENİLİKLERE İMZA ATARAK YENİLİK VE BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI CEVİZLİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN NİYAZİ EKİNCİ TARAFINDAN PALAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
CEVİZLİ BELEDİYESİ 40. AYRAN FESTİVALİ ORGANİZASYONUNDA  BAŞARILI BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEREK CEVİZLİ BELDESİNE AYRI BİR BAKIŞ AÇISI GETİREREK FESTİVALLERİN BOYUTUNU DEĞİŞTİRMİŞ VE YENİLİKLERE İMZA ATARAK YENİLİK VE BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI CEVİZLİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN NİYAZİ EKİNCİ TARAFINDAN PALAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
ULUSLAR ARASI MANAVGAT KICX BOKS TURNUVALARI ORGANİZASYONLARINDA GÖREV ALMIŞ ORGANİZASYON KOMİTESİ BAŞKANI SAYIN YASİN AVŞAR TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
MANAVGAT KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TARAFINDAN ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLEN TURİZM HAFTASI AŞÇILAR BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNDE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KATKILARDAN DOLAYI PLAKETLE ÖDÜLENDİRİLDİK.
4 YIL ÜST ÜSTE ORGANİZASYONUNU GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÜZÜMDERE KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ ORGANİZASYONLARINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ ÜSTÜN BE BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI ORGANİZASYON KOMİTESİ BAŞKANI SAYIN ALİ AKBAŞ TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
1.YALIHÜYÜK GÖLCÜK YAYLA ŞENLİKLERİ ORGANİZASYONUNU ÜSTLENEREK BAŞARILI BİR ORGANİZASYON ORTAYA KOYMAMIZ VEDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUMU ÜSTÜN BAŞARIDAN DOLAYI DERNEK VE ORGANİZASYON KOMİTESİ TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
MANAVGAT SARILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA 4 YILDIR ÜST ÜSTE EĞİTİM ÖĞRETİM ŞENLİĞİ,KERMES,ÇOCUK ŞENLİĞİ VE MEZUNİYET ORGANİZASYONLARINDA ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ ÜSTÜN BAŞARI VE GAYRETLİ ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞAKANI SAYIN OSMAN ÇİFTÇİOĞLU VE OKUL MÜDÜRÜ SAYIN AHMET İYİOL TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
CEVİZLİ BELEDİYESİ 45. AYRAN FESTİVALİ ORGANİZASYONUNDA  BAŞARILI BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEREK CEVİZLİ MAHALLESİNİ SANATÇI YUSUF GÜNEY VE EZO İLE BULUŞTURARAK DÜZENLENEN ORGANİZASYONDA BAŞARILI BİR ÇALIŞMA SERGİLEDİĞİMİZDEN DOLAYI CEVİZLİ MAHALLE MUHTARIMIZ SAYIN HARUN ÇINAR  TARAFINDAN PALAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
9. HUĞLU KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ ORGANİZASYONUNU ORGANİZASYON DÜNYASI OLARAK ÜSTLENMİŞ VE BU ORGANİZASYON İLE HUĞLULULARI SANATÇI NURAY HAFİFTAŞ,MURAT BAŞARAN' LA BULUŞTURARAK HUĞLU FESTİVALLERİNE RENK KATMIŞ ÖZVERİLİ VE BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN NAİL GÖKHABA TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
MANAVGAT TA AKŞAM TİCARETİNİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN MANAVGAT ESNAF SANATKARLAR ODASI TARAFINDAN ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLEN 15 GÜN BOYUNCA DEVAM EDEN ORGANİZASYONDA GÖREV ALMIŞ ALDIĞIMIZ ORGANİZASYONDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ BAŞARILI ÇALIŞMALARDAN DOLAYI MANAVGAT ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞAKANIMIZ SAYIN ATİLLA ÇETİN TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.
MANAVGAT VERGİ DAİRESİ VE MUHASEBECİLER TARAFINDAN VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİNDE GÖREV ALMIŞ ALDIĞIMIZ GÖREVİ BAŞARI İLE BİTİRMİŞ OLMAMIZDAN DOLAYI MANAVGAT VERGİ DAİRESİ TARAFINDAN PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.

......................................................................................

MANAVGAT BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RAMAZAN ŞENLİKLERİ ORGANİZASYONLARINDA ALMIŞ OLDUĞUMUZ GÖREVİ BAŞARI İLE YERİNE GETİRMEMİZDEN DOLAYI MANAVGAT BELEDİYESİ TARAFINDAN PALAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİK.

   DİKMEN İLKOKULU  MEZUNİYET TÖRENİ VE EK SINIF YAPTIRMA YARARINA DÜZENLENEN ORGANİZASYONDA OKUL AİLE BİRLİĞİ VE OKUL YÖNETİMİ TARAFINDAN PLAKET TAKTİM EDİLDİ
MANAVGAT ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET ORGANİZASYONU ÇERÇEVESİNDE ALDIĞIMIZ ORGANİZASYONU ÜSTÜN BAŞARI İLE BİTİRMEMİZDEN DOLAYI OKUL AİLE BİRLİĞİ VE OKUL YÖNETİMİ TARAFINDAN PLAKET TAKTİM EDİLDİ.

......................................................................................

DOMANİÇ BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞEN VE TARAFIMIZDAN ORGANİZASYONU ÜSTLENEN DOMANİÇ ULUSLARARASI KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ ÇERÇEVESİNDE BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI PLAKET İLE ONURLANDIRILDIK.

.....................................................................................................................................................

 

......................................................................................

 

 

Beyşehir Belediye Başkanımız Murat Özaltun tarafından 15 Temmuz Beyşehir 2. Uluslararası Demokrasi Şöleni Organizasyonlarında Gösterdiğimiz Başarılı Çalışmadan Dolayı Plaketle Ödüllendirildik...

 

 

 

.....................................................................................................................................................

  ...................................................................................... Ormana 50. Üzüm Festivali Kapsamında Festival Organizasyonunu Organizasyonu Dünyası Olarak Üstlenmiş ve Organizasyonumuzun Başarılı Bir Şekilde Geçmesinden Dolayı Plaketle Ödüllendirildik.  ....................................................................................................................................................
        Mahmutlu Köy Şenlikleri Organizasyonunu 5 yıldır Organizasyon Dünyası Olarak Üstlenmiş ve Başarı İle Gerçekleştirmiş Olmanın Gururu İle tarafımıza Plaket Taktimi Gerçekleştirilmiştir..                                                                
Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tarafından Düzenlenen geleneksel Ahilik Haftası Kutlamalarında Organizasyon Dünyası Olarak Organizasyonu Üstlenmiş ve Başarılı bir şekilde Yerine Getirerek Aldığımız Plaket Bizi Onurlandırmıştır....

 

 

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

0242 743 13 12   /   0242 746 33 37

info@organizasyondunyasi.com.tr

Yukarı Pazarcı Mah. 4003 Sk. No:20/1 Manavgat / Antalya