Hakkımızda

Antalya'da 15 yıl önce temelleri atılan ve bugün sektörün öncüsü olan Organizasyon Dünyası, 

 kurumsal kimliği, müşteri memnuniyeti ve yaptığı işler ile sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Genç ve dinamik bir kadroyla 15 yıl önce kurulan ve bugün büyük organizasyonlara imza atan Organizasyon Dünyası, belediye festivallerinden, şenliklere,açılış organizasyonundan, düğün organizasyonlarına, otellerde şov gösterilerinden sanatçı teminine kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz;

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Sosyal sorumluluk bilinci ile rahatlık,konfor ve mutluluk dokuyoruz.Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltarak ve hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Müşterimizi başarıya taşıyacak her türlü kurumsal etkinliklerin ve dostlarımızın en mutlu günlerini şölene dönüştürecek organizasyonların mimarı olmak

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                          

0242 743 13 12   /   0242 746 33 37

info@organizasyondunyasi.com.tr

Yukarı Pazarcı Mah. 4003 Sk. No:20/1 Manavgat / Antalya